Yeni sezonu merakla beklenen netflix dizileri

Film Dizi İzle

Film Dizi İzle

Yeni sezonu merakla beklenen netflix dizileri

Netflix son zamanlarda çıkardığı dizilerle oldukça kitle toplamış durumda. Bir çok ülkeye özel yaptığı diziler bir yana yüksek bütceli harika dizi projeleride oldu bu yıl. 2020 yılında bir çok muhteşem dizi izleyeceğiz. Yeni çıkaracağı bir çok dizi hereksi ekrana kilitleyecek, aynı zamanda yeni sezonu merakla beklenen bir çok dizi var. Açıkcası 202 yılında çıkacak bir çok film ve dizi Corona virüsü sebebiyle ertelenmiş durumda. Sinemada gösterime girecek filmler hazır olsada ertelendi. Ama netflix’in öyle bir kaygısı yok çekimlerini tamamlamış oldukları tüm dizileri rahatlıkla piyasaya sürebiliyorlar. Corona sonrası eksik sahneleri bitirdiklerinde bir çok diziyide hızlı bir şekilde yayınlayacaklardır.

Bunlarda biri Stranger Things; ilk sezonu ile adeta netflix’in yükselişini sağlayan dizi 2. ve 3.sezonundan sonrada hala merakla bekleniyor. 4.sezonun tam ne zaman başlayacağı açıklanmasada çekimlerinde belli bir yol alınmış durumda. Stranger Things 4.Sezon 1.Bölüm izle olarak merakla bekliyoruz. Ayrıca Türkiye için çektiği atiye diziside bizim tarafımızdan merakla beklediğimiz diziler arasında.

Atiye ilk sezonu ile beklenenin oldukça üstünde bir başlangıç yaptı. Türkiye için yapılan diziler arasında ilk başta çekilen hakan muhafızın son sezonlarının kötü olması nedeniyle, yine fantastik bir dizi olan Atiye için beklentiler düşmüştü. Ama gayet güzel olan ilk sezon Atiye 2.Sezon 1.Bölüm izle için cana atmamıza sebep oluyor. Gizem dolu bu dizide insanın bölümleri izledikçe daha fazla izleyesi geliyor.

atiye- 2- sezon -1-bolum-izle

Bir sonraki dizimiz ise oyun serisinden tanıdığımız The Witcher, netflix tarafından oldukça büyük bir bütce ayrılan dizi, ilk sezonda beklentileri tamamen olmasada karşılamayı başardı. 1.Sezonun daha çok karakter tanıtımları ile geçtiğini düşünürsek, eminim 2.sezon bomba gibi olacaktır. The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm izle için acele ediyoruz. Umarım bir an önce izleyebiliriz. Geralt’ın özel güçlerini daha fazla görmek ve 3 karakterimizin buluşmasını izlemek harika olacak. 1.Sezon son sahnesini izledikten sonra keşke daha fazla olsaydı dedik, devamını izlemek için umarım bizi çok bekletmezler.

Bu dizileri hepsini çıktığı anda bedavaya Full HD kalitede ayrıca Türkçe Dublaj seçeneğiyle izlemek isterseniz hepinizi Film Dizi ye bekleriz. Umarım keyifli zaman geçirirsiniz.

Film Dizi İzle