Nikah Şekerini ne zaman yaptırmalıyım?

bursa-davetiye-nikah-sekeri

bursa-davetiye-nikah-sekeri

Nikah Şekerini ne zaman yaptırmalıyım?

Evlenme adayı olan bütün gelin ve damat adaylarının ilk aklına gelen sorulardan biridir. Nikah şekerini ne zaman yaptırmalıyım diye herkese sorarlar, sürekli düşünürler, arama motorlarında aratırlar. Bazıları son güne bırakır pişman olur, bazıları düğüne 5-6 ay varken yaptırır pişman olur. Peki nedir en doğru zaman? Sizlere yaptığımız araştırmalar sonucu elimizden geldiği kadar nikah şekerinizi yaptıracağınız en doğru zamanı bulup aktarmaya çalışacağız.

Öncelikle gelin ve damat adayları kendi aralarında nikah şekeri olarak mı yok nikah magneti olarak mı sevdiklerine dağıtmayı planlıyorlar buna karar vermeleri gerekir. Buna karar verdikten sonra internet üzerinden veya çevrenizden araştırmalar yaparak nikah şekeri, davetiye gibi ürünlerin hem fiyatlarını hem de modellerin ne zaman hazır olacağını öğrenmeleri gerekir.

Topladığınız bilgilerle en doğru zaman düğüne 10-15 gün kala verilecek sipariştir. Bunun nedeni, 10-15 gün önce sipariş verirseniz zaten hazırlanma ve teslim süresi ortalama 7-8 gün civarı olacaktır. Son günlere bırakmak çok yanlıştır, Çok erken yaptırmaktan risklidir. Hem bozulabilir hem zarar görebilir veya düğün ertelenebilir çeşitli nedenlerle.
Bunun yanında davetiye siparişini de verebilirsiniz ikisi birlikte aradan çıkmış olur rahatlarsınız. Davetiye için de bursa davetiye firmaları bu sıralar çok revaçta. Ayrıca birbirinden güzel davetiye sözleri de seçmek sizin elinizde. Size tavsiyemiz bu tarz işler küçük gibi görünür ama seçim yapmak çok zordur. Bu nedenle 1-2 ay önceden detaylı bir şekilde araştırıp, hepsini karşılaştırıp, sevdiklerinizin de fikirlerini alarak sipariş vermek daha mantıklı olacaktır.

Siz de düğününüze veya nikahınıza 10-15 kala bursanikahsekeri.com.tr adresine girerek nikah şekerinizi veya bursa davetiye çeşitlerinden birini seçerek sipariş verebilirsiniz.