Jakuzi modelleri çift kişilik jakuzi

Jakuzi ve kullanımı.

Jakuzi; kelime anlamı olarak sağlık havuzu, diğer bir kaynakta ise doğrudan sağlık demek. Banyo yapmak başlı başına bir sağlık olduğu için bireysel olarak herkesin en az iki günde 1 banyo yapmaları tavsiye edilir. Bu sayede vücut sürekli temiz kalacak ve daha sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmeniz sağlanacak. Jakuzi ise bu sağlıklı banyo durumunun biraz daha abartılmış halidir diyebiliriz.

cift-kisilik-jakuzi

Jakuzi nedir?

Jakuzi, içerisinde en az 1HP motor bulunan ve 5 – 6 adet jetten (jet, jakuzi içinde bulunan su ve ya hava püskürten delikler) oluşan modern küvet stilidir denilebilir. Oldukça lüks olan bu ürünler hidromasaj özelliği ile de kullanıcısının daha konforlu bir banyo keyfi yaşamasını sağlıyor.

Jakuzi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Jakuzi alırken ilk dikkat edilecek nokta motorun gücü ve firmanın jakuziyi deneyip denemediği, jakuzinin daha önce geçirdiği testleri ısrarla sorgulamalısınız. Piyasada maalesef 0.50 hp güçte Çin ve İtalyan malı motorlar ile satılan onlarca model jakuzi bulunmakta bu da ilerde kullanıcısına büyük sorunlar çıkartmakta. Kurulumdan sonra fazla uzun ömürlü olmamakta ve kısa bir süre içinde arıza yapabilmekte. Bu duruma meydan vermemek için jakuzi alırken aldığınız ürünün en az 1 hp motora sahip olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanında kullanılan jakuzi sisteminin menşeini ve havuza su doldurularak testlerden geçirilmiş mi bunları sorgulamalısınız.

jakuzi-modelleri

Fam duşakabin ve jakuzi firması olarak tüm ürünlerimizi kaliteli ve çağın gerekliliklerine uygun olarak sağlıklı ve güvenli şekilde üretiyoruz. Ürünlerimizde kullanılan motorlar en az 1 HP gücünde ve jakuzi jetleri piyasa normallerinden daha güçlü ve kalitelidir. Ürünlerimiz siparişinizden sonra üretilerek bir tam gün boyunca teste tabi tutularak denenmekte, uygulanan testleri geçmesi halinde ise en kısa sürede kurulum işlemleri tarafımızdan yapılarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Jakuzi konusunda piyasada yeterli tecrübeye sahip olmayan firmalar nedeni ile oluşan problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız fam duşakabin ve jakuzi sistemleri olarak firmamızı tercih etmenizi öneririz. İşimizi en iyi şekilde ve garantili olarak yaptığımızı belirtir kaliteli ürünlerimizi işyeri ziyareti yaparak görmenizi de öneririz.

Çift kişilik jakuzi modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir