Ela Davetiye 2016

Ela davetiye 2016 kataloğu yeni modelleriyle sitemizden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. En ucuz ela davetiye fiyatlarını bulabileceğiniz firmaları iletişim adreslerini yazıyoruz sizlere daha hizmet veren firmalar.

Her insan hayatının en özel günlerinde her ayrıntının çok mükemmel olmasını ister. Çiftler bu özel günü dostlarına haber vermek için davetiye seçeneklerinde de büyük özen gösterir. Çok fazla çeşidin olduğu bu alanda sade seçeneklerden parıltılı-simli davetiyelere, kitap şeklinde açılan davetiyelerden özel kutular için rulo halde sunulan davetiyelere kadar birbirinden farklı seçenekler bulunabilmektedir.

            Karikatürlerle şekillendirilmiş ya da gelin ve damadın resimleri ile farklı bir tema oluşturulmuş seçimlerde oldukça fazla beğenilmektedir. Fiyatlar ayrıntılara göre artmakta ve davetiye sözlerine göre değişen aralıklarda olabilmektedir. Standart sözler bulunsa da farklılık arayanlar için özel beyitler ya da kafiyeli söz grupları da kullanılabilmektedir. Hadis-i Şerif yazmayı tercih edenlerde olabilmekte, Ayet-i Kerime de. Seçimler tamamen bu özel günün başrol oyuncularının zevk ve beğenilerine göre şekillenecektir. Sözler kısmında hangi cümleler kullanılırsa kullanılsın, çiftlerin misafirlerini en mutlu günlerinde aralarında görmek istedikleri vurgulanacaktır.

            Genellikle düğün davetiyeleri 100 adet fiyat üzerinden fiyatlandırılmakta ve sayı arttıkça çeşitli indirimler de sunulabilmektedir. Tek kart şeklinde olan seçenekler her zaman için en uygun fiyat aralıklarında bulunur. Üzerinde varaklı yazılar tercih edildiğinde fiyat biraz daha artabilmekte VIP olarak hazırlanan davetiyelerde şık, zarif görünümleri ile gruplarının en yüksek fiyatlı seçimleri olabilmektedir. Film çekimini andıran seçimlerde oldukça fazla ilgi görmektedir. Zarflar da davetiyelere göre şekillenmekte normal boyutlar için kullanılan standart zarfların yanında rulo, dikdörtgen, evlilik cüzdanı hatta özel yapımlarda şişe, kutu şeklinde zarflarda bulunmaktadır. Özel tasarım seçeneklerde bulunabilmekte takvim yaprağını andıran çeşitlerde hoş bir tercih olabileceği gibi dantel ayrıntılı zarf ve davetiyelerde çok zarif seçenekler olacaktır. Tasarımı, zarfları ve renkleri nasıl olursa olsun tüm çiftler bu güzel haberi sevdikleri ile en özel şekilde paylaşmak isteyeceklerdir.

Alo Davetiye size en güzel davetiye seçenekleriyle online satış yapmaktadır. alodavetiye.com

1000 Adet Davetiye 80 TL. Kampanyasından hemen faydalanın

Ela Davetiye Kodlu Davetiye Kataloğu

Ela Düğün Davetiyesi Modelleri ve Ela Davetiye Fiyatları En ucuz ela davetiye örnekleri

www.alodavetiye.com

www.davetiyesitesi.com

www.davetiyeshop.com

www.davetiye.biz.tr

www.ucuzdavetiye.com

www.davetiyemerkezi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir