Çin Vizesi Nasıl Alınır

Çin Vizesi Nasıl Alınır

Çin Vizesi Nasıl Alınır

Çin Vizesi Nasıl Alınır

Dünyanın en eski medeniyetlerinden biri olan Çin, bugün de dünyanın en kalabalık ülkesi olarak bilinmektedir. 1,5 milyarı aşkın insanın yaşadığı Çin, Türkiye Cumhuriyeti’nden ziyarete gelecek vatandaşlardan vize talep etmektedir. Çin vizesi oldukça karmış süreçler ile alınabilen bir vizedir. Bireysel olarak büyükelçilik ve konsolosluklar aracılığı ile başvuru yapmak mümkündür ancak süreç çoğu zaman uzayabilmektedir. Çin vize başvurusu yapmak isteyenlerin Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile başvuru yapmaları durumunda yaşanabilecek olumsuzluklar minimuma indirilmektedir. Daha kolay ve hızlı şekilde Çin vizesinin alınmasını temin eden Marina Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz vize başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çin’de Dikkat Edilmesi Gerekenler Çin’de hem vize alınırken, hem de ülkede bulunulan süre içerisinde pek çok kural bulunmaktadır. Türkiye vatandaşlarının bu konuda dikkatli olmaları, sorunsuz bir seyahat açısından oldukça önemlidir. İlk olarak Çin’e giriş yapan kişilerin 24 saat

içerisinde mutlaka ilgili kurumlara ikametgâh bildirimi yapmaları zorunludur. Aksi halde vize ile girilmiş ola bile kaçak muamelesi yapılmaktadır. Çin vize ücreti açısından da pahalı sayılabilecek bir fiyat tarifesine sahiptir. Ayrıca ne kadar kalınacağı önemsiz olmaksızın Çin’e girecek kişilerin pasaportlarının en az 6 ay süresi olması gerekmektedir. Çin vize işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilmek ve Çin’de dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında daha detaylı bilgi almak için Marina Vize Başvuru Merkezi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi 

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com