Boğazda Yat Kiralama

Yat Kiralama

Yat Kiralama

YAT KİRALAMA

İstanbul Boğazında yat kiralama hizmeti hem ekonomik hem sıra dışı! Bogazda.org ekibi olarak İstanbul boğazının enfes manzarasında sizleri lüks motor yatlarımızda misafir ediyoruz…

Kiralık yat filomuzda bulunan tüm motor yatlarımız sizlere haftanın her günü ve her saati yat kiralama hizmeti verebilmek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır, Gezi teknelerimiz ve lüks motor yatlarımız tüm ekonomik sınıflara hizmet verebilmektedir.

İstanbul boğazının muhteşem tarihi yapıları ve eşsiz manzarası karşısında büyüleyeceğinizin garantisini vermekteyiz, Tecrübeli ekibimiz ve yat kiralama hizmeti veren lüks motor yatlarımız ile sizleri İstanbul boğazına davet ediyoruz.

İstanbul Boğazında Yat Kiralama organizasyonu birçok detaydan oluşmaktadır bunlardan bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

Motor yat seçimi
Tarih ve Saat
Menü ve Ekstra Hizmetler
Organizasyon Türü

Filomuzda bulunan tüm motor yatlarımız sizlere dört mevsim tüm organizasyonlarınızda ev sahipliği yapabilecek kapasitede olduğunu belirtmek isteriz.

Bogazda.org Ekibine iletişim numaralarından ulaştığınız taktirde tarih, saat, menü seçimleri ve ekstra hizmetler gibi detayları kararlaştırıp hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm yat kiralama hizmeti veren kiralık yatlarımızın kendine ait mutfağı ve aşçı ekibi olduğunu belirtmek isteriz bu doğrultuda aşçı ekibimiz tarafından sizler için hazırlanan yemekli veya yemeksiz leziz menülerin tadımlarını yapabilir ve organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi temin edebilir ve ekibimize teslim edebilirsiniz bu doğrultuda tecrübeli servis ekibimiz sizlere sunumunu yapacaklardır.

Filomuzdaki kiralık yatlar sizlere birçok organizasyon türünde misafir etmektedir, Bunlardan bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

-Yatta Doğum Günü ve Mezuniyet Partileri
-Yüzme Turu ve Adalar Turu
-Boğazda Akşam Yemeği
-Yatta Evlilik Teklifi
-Yatta Yıl dönümü ve Romantik Akşam Yemeği
-Kahvaltı Turları
-İş Toplantıları

Gibi birçok organizasyon türünde hizmet vermekteyiz, Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları

Bogazda.org sizlere en uygun yat kiralama fiyatları ve kaliteli hizmet sunmaktadır, bu doğrultuda ekstra istekleriniz, Motor yat seçimleri, Menü seçimleri gibi detayları ekibimiz ile kararlaştırmanız gerekmektedir.
Detayları kararlaştırmanız doğrultusunda ekibimiz en uygun fiyatları liste olarak sizlere ileteceklerdir.

Yat Kiralama hizmeti için https://bogazda.org/ web sitesine girebilir ve hayalinizdeki yat organizasyonunu en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.