Beşiktaş için şok iddia UEFA cezası

Beşiktaş için şok iddia! UEFA cezası…

Beşiktaş eski Asbaşkanı Erdoğan Kartal’ın Avrupa’ya yine gidememe tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu iddia etti. “UEFA tarafından cezalandırılması yüksek olasılık. Borç eskiye nazaran çok arttı” dedi.

bjk-besiktas-ceza-uefa

Tehlike çanları Beşiktaş için çalıyor

Siyah-Beyazlı kulübü UEFA’dan ceza gelebileceğine dikkat çekildi. Bu iddia Beşiktaş’ın eski Asbaşkanı Levent Erdoğan’dan geldi.

Kulübün ekonomik durumuna değinen Erdoğan, “UEFA’nın mali fair-play kuralları çerçevesinde çok büyük sorun yaşayacağız. UEFA müfettişleri en ince detayına kadar ilgileniyor. Beşiktaş’ın UEFA tarafından cezalandırılması çok yüksek olasılık. Geçen sezon bile gece yarısı 00.00’da son saniyede, birileri iknâ edilerek de bir giriş yapılabildi. Bu sene daha büyük bir borç var. Ben durumu karanlık görüyorum” dedi.

BORÇ 1 MİLYAR LİRAYI GEÇTİ

Erdoğan “Ama başkanımız ne var ki diyerek her şeyi toz pembe görüyor. Divan’da yönetim bilgisayar sisteminde sorun var diyerek borçlarla ilgili bilgi getirmedi, ama borçlar belli. 1 milyar TL’nin üstünde. Sadece Futbol AŞ’nin borcu 550 TL. Daha kötüsü, Beşiktaş’ın tüm gelirleri tüketildi. Gelir yok. Bu çok daha önemli. Borç gelir olursa ödenir; ama şu anda Beşiktaş’ın geliri yok. Bu paralarının da ne şekilde harcandığı da soru işareti” ifadelerini kullandı. (bugün)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir